Nadleśnictwo Szczebra
Strona głównaKontakt

Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Nasza Oferta Informacje o Regionie Atrakcje Suwalszczyzny
Strona Główna »  Leśnik I nad jeziorem Studzieniczne
Leśnik I nad jeziorem Studzieniczne

domek 2 rodzinnyMapa Dojazdu

Leśnik I nad Jeziorem Studzieniczne
tel. 502-443-970
w godzinach 7.00 - 19.00

Gości kwaterujemy do godziny 19.00.

Obiekt nad jez. Studzieniczne, to wygodne domki i apartamenty,
podzielone na część wypoczynkową i sypialną, z własnym aneksem kuchennym i
węzłem sanitarnym. Wyposażenie obejmuje także telewizor, a do dyspozycji gości sprzęt pływający (nieodpłatnie).


W pobliżu domków znajdują się restauracje, bary, stołówka oferująca pełne wyżywienie oraz kioski spożywcze i ogólne. Miejscową atrakcją turystyczną, jednocześnie obiektem kultu religijnego jest znajdujące się w pobliżu Sanktuarium Maryjne „Studzieniczna”, które podczas pielgrzymki w 1999 roku odwiedził papież Jan Paweł II.

Szeroko rozbudowana baza turystyczna umożliwia wszechstronną turystykę i rekreację pieszą, rowerową, wodną i konną.

Miłośnicy wędkowania, poza sprzętem pływającym, znajdą tu dla siebie wspaniałe, czyste i pełne ryb jeziora i rzeki, a amatorzy jagód i grzybów – wspaniałe bory.

Nr konta: PKO BP S.A. 85102013320000110202909489 Nadleśnictwo Szczebra,
Szczebra 58, 16-304 Nowinka


Pokaż Leśnik I nad jez. Studzienicznym w Przewięzi na większej mapie
aneks kuchennydomek mniejszydomkijez. Studzienicznełazienkałazienkapomostwewnątrz domkuwidok z domkówwidok z pomostuzejście na pomost

KOMENTARZE
Jasio Kiełbasio
jasiokielbasio@interia.pl

Cudowne miejsce, tanie i przepiękne :)
Szygula Zygfryd
info@ada.karpacz.pl

Dośc dawno byłem w tym ośrodku, ale wspanialszych wczasów trudno nam sobie przypomnieć. Obok nas mieszkał starszy pan z Katowic, który jeździł tam co roku od wielu wielu lat. Równie rodzinną atmosfere tworzoną przez uzytkowników tych kilku ( moze teraz jest więce)domków trudno znaleźć. Niestety teraz sami pracujemy w podobnej branzy i w sezonie letnim nie sposób się wyrwać ale gdybym miał wybierać, i padło by na mazury TYLKO TAM. Na zdjęciu jest to dmomek 2 rodzinny - WSPANIAŁY. A widok z górnej sypialni wieczorem na jezioro - znajomi oglądający zdjęcia nie chcą wierzyć że to \\\"u nas\\\". Pozdrawiam gorącą obsługę ( ta Panią która dawała nam klucze) wierzę że jeszcze kiedyś nam się uda.
Rafał Rosiński
r.rosinski@wp.pl

Super miejsce,cisza, mili ludzie, polecam bardzo.
Zygfryd Sz
info@ada.karpacz.pl

kiedy niedawno pokazałem te zdjęcia moim córkom, obydwie miały łzy w oczach. Mieszkaliśmy w tym dużym domu na wprost wejścia do jeziora, rok 2001. Teraz córki mają odpowiednio 20 i 22 lata, ale ciągle wspominają to miejsce. POLECAM.Mam nadzieję że los pozwoli nam tam wrócić. 1000 % POLECAM.Pozdrowienia dla Pani która dawała nam klucze z nadleśnictwa.
Ania
j-bianka@wp.pl

W tym roku byłam tu już drugi raz skuszona zeszłorocznym pobytem. Tym razem było jeszcze lepiej, mieliśmy apartament z kominkiem - cudownie. To jest miejsce na wyciszenie i pobyt w otoczeniu natury. Bierzcie rowery i przyjeżdżajcie!


Atrakcje regionu
oferta wypoczynku

   Created by KANET.EU